Czy Ty też szukasz magicznej tabletki, która pomoże szybko schudnąć i doda Ci energii?!

Niestety, mam dla Ciebie złą wiadomość – taka tabletka nie istnieje. Ale wiem doskonale, co Ci pomoże! Zadbanie o podstawy! To zawsze przynosi najlepsze efekty (i to efekty, które zostaną z Tobą na dobre!), niezależnie czy chodzi o dietę czy suplementację. 

I pierwszym fundamentem, o który musisz zadbać, jeśli chcesz pozbyć się opornego tłuszczu z brzucha i odzyskać energię kwasy omega-3! Ale nie te pierwsze lepsze z apteki! Potrzebujesz tych najwyższej jakości – wolnych od metali ciężkich, mikroplastiku (plaga naszych czasów!), toksyn, z jak najniższym wskaźnikiem TOTOX i odpowiedniej dawce kwasów EPA i DHA. 

Wtedy masz pewność, że wspierasz swój organizm i osiągniesz swoje cele!

CZYSTE KWASY OMEGA-3

A organizm nie jest w stanie pozyskać ich w odpowiedniej ilości z jedzenia..
Szczególnie jeśli zależy Ci na redukcji wagi!

SPRAWDŹ OPINIE OSÓB, KTÓRE REGULARNIE STOSUJĄ MOJE KWASY OMEGA-3

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZE KWASY OMEGA-3?

Przy wyborze produktu, zwracaj uwagę na następujące kwestie:

Czystość surowca. Jeśli chcesz wspierać swoją tarczycę, kwasy omega-3, które przyjmujesz musza być wolne od metali ciężkich, toksyn, bisfenoli, mikroorganizmów, mikroplastiku. Produkt musi mieć badania, nie tylko od producenta, ale także z niezależnych laboratoriów.

Stężenie kwasów omega-3. Sprawdź zawartość kwasów EPA i DHA. Ważne, żeby to co jest napisane na etykiecie produktu znajdowało się też w środku!

Wskaźnik TOTOX, który określa poziom utlenienia oleju rybnego, co jest istotne ze względu na jakość i trwałość produktu. Wybierając olej, zwróć uwagę na niski wskaźnik TOTOX, co świadczy o świeżości i braku utlenienia, który może powodować nieprzyjemny smak oraz utratę korzyści zdrowotnych. TOTOX poniżej 10: Doskonała jakość. TOTOX 10-20: Bardzo dobra jakość. TOTOX 20-26: Akceptowalna jakość, ale wartość jest wyższa niż preferowana.

Opakowanie. Olej w ciemnej butelce jest zazwyczaj lepszy niż kapsułki pod kątem utleniania. Ciemna butelka lepiej chroni olej przed wpływem światła. Dlatego też olej w butelce jest często bardziej stabilny i ma dłuższą trwałość niż kapsułki.

Certyfikaty. Certyfikat MSC (Jedynie 10% światowych łowisk otrzymało certyfikat MSC)oznacza, że produkt pozyskany jest zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi. Kwasy omega-3, które polecam są pozyskiwane z dorsza poławianego u wybrzeży Norwegii. A następnie przerabiane od razu na kutrach – ma to wpływ na jakość oleju!

Kiedy już wiesz, jaką moc mają kwasy omega-3 oraz na co należy zwrócić uwagę wybierając produkt, jestem pewna, że chcesz suplementować kwasy omega-3 jak najwyższej jakości, prawda?

W moim gabinecie pracuję tylko na jednej marce kwasów omega-3, mianowicie marce Eqology. To płynne złoto, Porsche wśród kwasów omega-3 na rynku. Spełniają wszystkie warunki, które opisałam wyżej. Są przebadane wzdłuż i wszerz przez niezależne laboratoria. Ich wskaźnik TOTOX wynosi 3,7! Dlatego z przyjemnością Ci je polecam. Spróbuj i poczuj różnicę!

MASZ PYTANIA?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania po prostu do mnie napisz na kontakt@dorotastempniewicz.pl