Płaski brzuch i skuteczne odchudzanie przy Hashimoto (i niedoczynności tarczycy) to wyzwanie wielu Kobiet. Wiele z nich już się poddało i nie wierzy, że da radę to kiedykolwiek osiągnąć. Brakuje im czasu, ciągle podjadają, ciągnie je do słodkiego, mają słabą motywację i brakuje im silnej woli. Znasz to?

Wiele z moich Klientek było dokładnie w tym miejscu!

A wiesz, gdzie są teraz? Sama zobacz!

Więc, jeśli chcesz:

Zapraszam Cię do mojego autorskiego programu 'Płaski brzuch - schudnij nawet 10 kg w 3 miesiące!'

Zrobisz to, nawet gdy nie masz czasu na treningi i kochasz słodycze!

PROSTE ZASADY

Znajdziesz w nim proste zasady i przepisy, które będziesz wdrażać na spokojnie, z tygodnia na tydzień. Koniec z natłokiem informacji i frustracją, że nie wiesz, co masz robić!

SKUTECZNY PLAN

Poznasz skuteczny plan, który pomógł już schudnąć dziesiątkom moich klientek, nawet gdy nie miały na nic czasu. Koniec z restrykcyjnymi dietami i efektem jojo!

MOTYWACJA

Otrzymasz wsparcie i zastrzyk energii. Dzięki regularnym spotkaniom, nie zjedziesz z wyznaczonej ścieżki. Będziesz zmierzać prosto do celu! Koniec z brakiem systematyczności!

Tylko 3 miesiące dzielą Cię od Twojego celu!

Pomyśl, jak będziesz się czuć, co będziesz robić, gdy schudniesz te 5,8,10 kg?

Co otrzymasz w ramach programu?

Jesteś gotowa na tę zmianę?

Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste, wygodne i przyjemne! A przede wszystkim skuteczne!

Ale, żeby się o tym przekonać, musisz zrobić pierwszy krok!

ZAPISZ SIĘ do programu 'PŁASKI BRZUCH'!

Teraz 1350 zł!

*Kolejna edycja programu rusza w sierpniu 2024 r. Liczba dostępnych miejsc: max. 15

Dlaczego warto pracować właśnie ze mną?

Ten program JEST dla Ciebie, jeśli:

Dlaczego do mnie?

Mam na imię Dorota i jestem dietetyczką, która uwielbia łączyć ze sobą różne kropki. Dzięki temu każda moja Klientka otrzymuje zalecenia w 100% dostosowane do siebie, które realizuje z łatwością i przyjemnością.

Uwielbiam moją pracę, bo każdego dnia pomagam Kobietom odzyskiwać świetne samopoczucie fizyczne i psychiczne! Dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą, i wspieram w tych wszystkich zdrowszych zmianach. Wypełniam lukę pomiędzy tym, co wiesz, że masz robić, a tym co robisz w rzeczywistości. Bo obie wiemy, że to bardzo często dwie różne rzeczy.

Znajdziesz u mnie olbrzymią ilość wsparcia i zrozumienia. A także kompleksowe zaopiekowanie – zadbamy o to, co jesz, jak o sobie myślisz, ile śpisz, jak dużo się ruszasz w ciągu dnia, wprowadzimy odpowiednią suplementację, która będzie wspierać Twój organizm w naturalnych procesach. Dzięki tym wszystkim puzzelkom nie tylko osiągniesz swoje cele, ale także utrzymasz je już na dobre i odmienisz swoje życie!

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa na zmiany, zapraszam Cię do wspólnej podróży!