fbpx

Dziękuję Ci za zapis na moją listę!

‘Zdrowy start’ już do Ciebie leci! Zaraz wyląduje w Twojej skrzynce mailowej!

A tymczasem mam dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Zapraszam Cię na ‘Detoks roślinny w 3 dni!’, który pomoże Ci zresetować umysł, oczyścić ciało i przygotować się na zdrowsze jedzenie na co dzień!

To mini kurs online, w którym znajdziesz:

*Oszczędzasz 30 zł, bo cena regularna tego mini kursu to 69 zł

Ta jednorazowa oferta zniknie za:

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania czy cyferki się zgadzają. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy, że zaczniesz wprowadzać niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty!

 

Ten detoks roślinny pomoże Ci się zresetować. Bo każda z nas jest czasem zbyt zajęta, zestresowana czy przytłoczona obowiązkami, żeby jeszcze pamiętać o super zdrowym odżywianiu!

 

Znajdziesz tutaj proste i pyszne posiłki, które poprawią Twój metabolizm, dodadzą Ci energii i pomogą Ci dokonywać zdrowszych wyborów. Twoje ciało dostanie zasłużoną przerwę od przetworzonego jedzenia, które jest trudne do strawienia i zabiera Ci mnóstwo energii zamiast jej dodawać. Posiłki są skomponowane z warzyw, owoców, strączków, produktów pełnoziarnistych, nasion i orzechów. W zależności od tego, jak jadłaś do tej pory, ten detoks może wydawać Ci się trudny. Ale nie martw się! Nie będziesz podczas niego głodna czy wyczerpana. I na spokojnie dasz radę!