Zdrowe i pyszne posiłki

Mam całą masę dowodów na to, że to co jesz na co dzień ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz, jak wyglądasz, jakie masz wyniki krwi, jak funkcjonujesz w ciągu dnia. I to nie tylko dzisiaj czy jutro, ale przede wszystkim za dziesięć albo za dwadzieścia lat.

Musisz przyznać, że to dbanie o zdrowe i odżywcze posiłki to całkiem niewysoka cena, jak za życie w świetnej kondycji (psychicznej i fizycznej), prawda?

Ale zdaję sobie też sprawę z tego, że żebyś chciała w ogóle szykować sobie takie posiłki to muszą być one też dla Ciebie po prostu smaczne i proste.

Dlatego znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące zdrowszego odżywiania oraz pyszne i zdrowe przepisy do wypróbowania. 

Chcę, żeby zdrowe odżywianie od dzisiaj kojarzyło Ci się już tylko dobrze. Bo to nie jest coś za coś, to nie jest pasmo wyrzeczeń, lista zakazanych produktów czy stanie godzinami w kuchni i szykowanie zupełnie nowych posiłków. Zupełnie nie!

Zdrowe odżywianie ma być dla Ciebie proste, smaczne i przyjemne. Ma Ci zapewnić odpowiednią ilość energii w ciągu dnia, a także ma Cię porządnie odżywić, czyli dostarczyć Ci całą pulę witamin, składników mineralnych, fitozwiązków, błonnika czy antyoksydantów. Dzięki temu będziesz miała siłę i chęci na realizację swoich planów i marzeń. 

Zdrowe odżywianie może być też Twoim sposobem na zachowanie zdrowia i uniknięcie poważnych chorób. Nie jest prawdą, że nowotwory, choroby serca, cukrzyca, demencja to są choroby na, które chorujemy się ze starości. To są choroby, które biorą się między innymi z naszego talerza. Dlatego warto o niego zadbać już dzisiaj!

Dopasuj zdrowsze odżywianie do swojego trybu życia i ciesz się efektami, które Ci przyniosą! 

Więcej informacji i wskazówek, jak zacząć jeść zdrowiej znajdziesz w moich wpisach: 

A tutaj mam coś jeszcze dla Ciebie!

śniadania do pokochania
.