fbpx

Dziękuję Ci za zapis na moje wyzwanie!

Za chwilę otrzymasz maila ze wszystkimi szczegółami.
Już nie mogę się doczekać naszego wspólnego działania!

A tymczasem mam dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Jeśli chcesz

To ebook ‘Zaplanuj menu w 3 dni!’ pomoże Ci to szybko i skutecznie ogarnąć!
A teraz możesz go kupić w znacznie niższej cenie.

*Zapłacisz 19,50 zł, zamiast 39 zł.

Ta jednorazowa oferta zniknie za:

Nazywam się Dorota i jestem dietetykiem.

Jeszcze 8 lat temu nie odżywiałam się zbyt zdrowo. Słodkie bułki, hektolitry kawy, napoje energetyczne, ukochane snickersy, kurczak do wszystkiego, parówki i salami na pizzy ociekającej serem to była moja codzienność. Nic dziwnego, że często chorowałam, kiepsko się czułam i źle wyglądałam. 

W końcu miałam dość! 

Ale spektakularna zmiana nie nastąpiła z dnia na dzień. Nie. To były różne, czasem naprawdę drobne kroczki, które w końcu przyniosły efekty o jakich marzyłam. Zaczęłam jeść mniej cukru, a więcej warzyw. Pić mniej kawy, a więcej zielonych koktajli i wody. Jeść pożywne i zdrowe śniadania. Na efekty nie musiałam długo czekać, nie tylko te żywieniowe. 

Jeśli, ja zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze, Ty też możesz! Jeśli masz dosyć rygorystycznych, przytłaczających diet, presji otoczenia i natłoku informacji. Starasz się, a i tak nie widzisz żadnych efektów. Zapisz się na konsultację. Pokażę Ci, jak możesz odzyskać spokój, zdrowie i świetne samopoczucie. Zmienimy Twoje menu i nawyki na zdrowsze. Wprowadzimy odpowiednią suplementację. I w końcu zaczniesz osiągać, to co sobie zaplanujesz. Takie podejście się sprawdza. Każdego tygodnia potwierdzają to moje klientki!

To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!