A co, jeśli Ci powiem, że ograniczenie słodyczy i wiecznego podjadania może być PROSTE?!

Możesz to zrobić i w końcu schudnąć, nawet jeśli masz Hashimoto i próbowałaś już sto razy!

Skutecznie. Prosto. Bez restrykcji. Bez diety, którą ciężko jest Ci utrzymać. Bez utraty swoich ukochanych smaków.

Chcesz?

Poznaj moją prostą i skuteczną strategię, dzięki której dziesiątki moich Klientek uwolniło się od ciągłej chęci na słodkie! Dzięki temu schudły, odzyskały energię i zwiększyły swoją motywację do dalszego działania! Jednym słowem, w końcu osiągnęły swoje cele! 

Też tak chcesz?

Dołącz do mojego szkolenia! I przekonaj się, że ogarnięcie słodyczy i podjadania jeszcze nigdy nie było tak proste! 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

DLACZEGO ZE MNĄ?

Cześć! Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Jeśli myślisz, że od zawsze piłam wodę, jadłam odżywcze posiłki i unikałam cukru. No to cóż, jesteś w wielkim błędzie.. Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie kawy bez ciastka, dnia bez czekoladowego batonika albo i dwóch, a wieczoru bez lodów. Gdy jadłam tort na jakiejś imprezie, nigdy nie kończyło się na jednym kawałku! A po obiedzie praktycznie zawsze musiałam zjeść coś słodkiego. I to nie jest też tak, że teraz nie jem nic słodkiego. Jem i to z przyjemnością. Ale wtedy gdy naprawdę chcę i mogę sobie na to pozwolić – słodycze przestały już mną rządzić!

Niech to Ci pokaże, że jeśli ja ogarnęłam ten temat, schudłam i odzyskałam swoje życie, to Ty też to zrobisz. Tak, jak kilkadziesiąt moich klientek!

I wiem doskonale, że życie czasami ‚przeszkadza’ w tych zdrowszych zmianach. Że czasami jesteś zbyt zajęta, żeby gotować, więc jesz na mieście, byle szybko i tanio. Że czasami jesteś zestresowana i wyczerpana, więc sięgasz po komfortowe jedzenie. Że zdarza Ci się, być tak przytłoczoną obowiązkami, że rezygnujesz ze zdrowych posiłków i nawyków. Dlatego moja strategia składa się z prostych kroków, które możesz zacząć robić od razu. I dzięki którym dojdziesz w końcu do swojego celu! Zapraszam! Nie chcesz tego przegapić!

SPRAWDŹ OPINIE MOICH KLIENTEK

Agnieszka

Dla mnie detox nie był rygorem czy ograniczeniem. Wręcz przeciwnie. Po kilku latach zmagania się z różnymi dietami i powrotami do starych nawyków, w końcu doceniłam małe kroki, które pomagają mi jeść i żyć zdrowiej. I nie chcę wracać do tego, co było. Dziękuję.

Ala

Detoks to zdecydowania najlepsza z moich dotychczasowych decyzji jedzeniowych. Czułam się już totalnie ociężała, nie miałam na nic czasu, jadłam, co wpadło mi do ręki :/ Po detoksie poczułam się spokojniejsza, nie dopada mnie już to popołudniowe zmęczenie, z niektórych przepisów korzystam dalej. To była dobra decyzja. Ułożyłam sobie w głowie, zdecydowanie.

Magda

Jestem dumna i szczęśliwa, że wytrwałam do końca! Mimo ciężkich pierwszych dni, każdy następny dzień był coraz łatwiejszy! Dziś już wiem, że da się żyć bez słodkości. I też, że mogę zjeść kawałek ciasta albo tortu, jeśli akurat mam ochotę. Dzięki Twojej motywacji wiem, że mogę zmienić pewne nawyki, które – jak wcześniej myślałam – pozostaną na zawsze. Dodatkową korzyścią są magiczne cyferki na wadze, które pokazują mniej niż zwykle i centymetry, których ubyło!

Po przerobieniu wszystkich materiałów, które znajdziesz w szkoleniu staniesz się uważna na swoje potrzeby i nauczysz się je zaspokajać w inny sposób niż przez jedzenie słodyczy.

Przywrócisz sobie wrażliwość smakową. Poczujesz smak produktów nieprzetworzonych. Przestaniesz szukać w posiłkach tylko smaku słodkiego czy słonego.

Będziesz świadomie podejmować decyzje, co chcesz i możesz zjeść słodkiego w danym momencie. Bo to nie jest tak, że nie możesz nawet spojrzeć na słodycze! Chodzi o to, żeby przestały rządzić Twoim życiem!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Jeśli nadal się wahasz to po prostu dokonaj wyboru

MOŻESZ

Być nadal sfrustrowana, że masz za sobą milion prób odchudzania i ogarnięcia słodyczy, i znowu zostałaś z efektem jojo. Zniechęcona do działania. Możesz zacząć myśleć, że jest z Tobą coś nie tak, skoro innym się udaje, a Tobie nadal nie!

ALBO MOŻESZ

Wziąć udział w moim szkoleniu ‘Słodki detoks’ i odzyskać panowanie nad słodyczami i podjadaniem. Schudnąć, odzyskać energię i nakręcić się do dalszego działania! I w końcu dopiąć się w swoich ukochanych jeansach!

No więc, co wybierasz dla siebie?

Teraz Twój ruch!

CO ZAWIERA SŁODKI DETOKS?

– 9 video lekcji z konkretnymi wskazówkami
– Przewodnik – Twój dzień bez słodyczy, tworzysz go z materiałów dostępnych do każdego nagrania
– Bonus nr 1: ebook ‘Dlaczego ciągnie Cię do słodkiego?’ + analiza wyników badań (dla pierwszych 10 osób, które zakupią szkolenie)
– Bonus nr 2: ebook ‘Przepisy na soki i koktajle, które dodadzą Ci energii i przyspieszą odchudzanie!’
– Dostęp do szkolenia na 12 miesięcy (od momentu zakupu)

Teraz 299 zł!