fbpx

- MATERIAŁY DO POBRANIA -

Wybierz to, czego potrzebujesz teraz najbardziej i działaj!

Twój zdrowy start: 5 kroków do przyjemnego i skutecznego odchudzania

Wiem, że chcesz schudnąć. Wiem, że masz dosyć diet, liczenia kalorii i wiecznego zastanawiania się czy możesz coś zjeść czy jednak nie. Dlatego przygotowałam dla Ciebie te materiały. Chcę Ci pokazać, że kluczem do skutecznego odchudzania nie jest żadna dieta, wyliczenia czy chodzenie na siłownię, której nienawidzisz. Kluczem jest chęć zadbania o siebie najlepiej, jak potrafisz oraz znalezienie prawdziwego problemu z jakim boryka się Twoje ciało. 
Dlatego pobierz te materiały i zacznij swoją redukcję wagi jeszcze raz, ale na nowych zasadach!

Śniadania do pokochania

Zjedzenie śniadania ma moc! To kolejny prosty nawyk, który może bardzo dużo odmienić: ochroni Cię przed napadami wilczego głodu i zajadaniem go słodyczami i słodkimi bułkami po drodze do pracy, zapewni Ci lepszą pamięć, koncentrację i większą kreatywność, dostarczy potrzebnej porcji energii i składników odżywczych, niezbędnych do pobudzenia organizmu do działania po nocnym odpoczynku i regeneracji, pobudzi metabolizm i będzie zapobiegać odkładaniu się tkanki tłuszczowej, ochroni Cię też przed wieczornym i nocnym zajadaniem głodu. Dlatego sprawdź koniecznie, co dobrego dla Ciebie przygotowałam!
W ebooku znajdziesz 21 przepisów na śniadania bez nabiału mięsa i cukru. Pobierz i jedz zdrowiej od samego rana!

Badania kontrolne: lista badań i przygotowanie

Badania kontrolne to skarbnica wiedzy na temat tego, co dzieje się w Twoim organizmie. Jeśli ciągle czujesz się zmęczona, nie możesz schudnąć, męczą  Cię częste bóle głowy, Twoja skóra jest sucha albo problematyczna, masz huśtawkę nastroju, często się wściekasz, wypadają Ci włosy to koniecznie zacznij od badań! I znajdź przyczynę swoich dolegliwości. Badania powinny być też podstawą w dobieraniu odpowiedniej suplementacji. 
Dlatego pobierz listę podstawowych badań oraz informacje o tym, jak się do nich przygotować i działaj!

Twój talerz zdrowia

To, co jesz i pijesz na co dzień, może wzmacniać Twoje ciało i dodawać Ci energii do działania albo rujnować Twoje zdrowie, Twój wygląd i Twoje samopoczucie. Zależność jest tutaj całkiem prosta i przewidywalna. Gdy jesz zdrowe, nieprzetworzone produkty jesteś zdrowa, jeśli zapychasz się bezwartościowymi kaloriami, chorujesz i kiepsko funkcjonujesz. Dlatego przyjrzyj się wnikliwie temu, co ląduje na Twoim talerzu, wyciągnij wnioski i zacznij wprowadzać zmiany od razu. Nie ma na co czekać, trzeba działać!
Dlatego pobierz materiały ‘Twój talerz zdrowia’ i sprawdź, czy to co jesz wzmacnia Twoje zdrowie i dodaje Ci  energii!

5 koktajli na początek detoksu

Pomimo tego, że Twoje ciało potrafi się samo pięknie oczyszczać – ma od tego między innymi wątrobę, nerki, płuca czy skórę oraz szereg procesów, to tych zanieczyszczeń zgarniasz każdego dnia bardzo, bardzo dużo. Dlatego, Twoje ciało potrzebuje wsparcia w tych naturalnych procesach. Możesz regularnie fundować sobie zdrowy i krótki detoks roślinny, ale możesz też pić dobrze skomponowane zielone koktajle, które regularnie będą pomagać Ci się oczyszczać.
W tych materiałach znajdziesz 5 przepisów na koktajle, które pomogą przygotować Ci się do detoksu albo po prostu Ci wspierać swoje ciało w naturalnym detoksie każdego dnia. Pobierz i pij na zdrowie!