fbpx

Dziękuję Ci za zapis na moją listę!

Materiały już do Ciebie lecą i zaraz wylądują w Twojej skrzynce mailowej!

A tymczasem mam dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Zapraszam Cię na kurs online ’10 dni bez słodyczy i cukru’, który pomoże Ci ograniczyć słodycze i cukier i odkryć, że życie bez słodkości jest możliwe! Podczas kursu wprowadzisz zdrowsze nawyki, oczyścisz swoje ciało i nauczysz się planować swoje posiłki.
Wszystko po to, żeby słodycze przestały rządzić Twoim życiem! 

Więc, jeśli ciągle:

Kurs '10 dni bez słodyczy i cukru ' jest właśnie dla Ciebie!

*Oszczędzasz 90 zł, bo cena regularna tego kursu to 189 zł

Ta jednorazowa oferta zniknie za:

Szczegóły kursu

Kurs trwa 10 dni. Tylko 10 dni. Na pewno dasz radę!

Już pierwszego dnia odstawiasz słodycze i cukier, i podejmujesz decyzję, że wytrwasz w tym postanowieniu przez cały czas trwania kursu.

Sam kurs składa się z dwóch części:

  1. Pierwsza część trwa 7 dni. Codziennie otrzymujesz maile ze wskazówkami i dodatkowymi materiałami, które pomogą Ci wytrwać bez słodyczy i cukru. 

  2. Druga część trwa 3 dni, podczas których robisz sobie detoks roślinny. Otrzymujesz ebooka z planem posiłków, który pomoże Ci oczyścić organizm. To prosty i pyszny plan żywieniowy. Wszystkie posiłki przygotujesz błyskawicznie, tak, żebyś nie musiała stać godzinami przy garach. Posiłki są skomponowane z warzyw, produktów pełnoziarnistych, owoców, strączków, orzechów. Twoje ciało otrzyma przerwę od cukru i przetworzonego jedzenia, które są ciężkie do strawienia. Dzięki temu poprawi się Twój metabolizm, odzyskasz energię i nauczysz się dokonywać zdrowszych wyborów. 

    Oprócz materiałów kursowych, otrzymujesz dwa bonusy, które pomogą Ci wyjść z detoksu na zdrowszych zasadach i utrzymać jego efekty:

    1. Ebooka ‘Zaplanuj menu w 3 dni!’, który pokaże Ci jak zaplanować i ‘uzdrowić’ swoje posiłki, żeby nie ciągnęło Cię do słodkiego.

    2. Jadłospis ‘antyzachciankowy’ na 7 dni, który pokaże Ci, co i jak jeść, żeby słodyczowe zachcianki dały Ci w końcu spokój!

Ta jednorazowa oferta zniknie za:

Dlaczego ze mną?

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania, żeby cyferki się zgadzały. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy wprowadzać nawet niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty.

Przeprowadziłam już dwa kursy online i widzę, że to działa. Uczestniczki realnie jedzą mniej słodyczy i zmieniają swoje nawyki na zdrowsze. Dzięki temu jedzą zdrowiej, przekonują się do różnorodnych warzyw i owoców, zaczynają pić więcej wody i jeść śniadania. I z dnia na dzień jest coraz mniej miejsca na słodycze i cukier w ich menu.

Wiem, że zmiany, szczególnie nawyków żywieniowych, mogą wydawać się trudne i przytłaczające. Dlatego każda z uczestniczek kursów ma moje totalne wsparcie. Często piszemy do siebie nawet codziennie.

I wiem, że rzucenie słodyczy i cukru może wydawać Ci się abstrakcją. Rozumiem to doskonale, bo sama, kilka lat temu, nie wyobrażałam sobie życia bez cukru. Dlatego kurs jest skonstruowany tak, żebyś codziennie, coś zrobiła w tym nowym, zdrowszym kierunku. Żeby działanie nakręcało kolejne działanie, i żebyś nie dała sobie zapomnieć o nowych nawykach. To naprawdę działa. A uczestniczki są zaskoczone efektami. 

Pamiętaj, To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!