- KURS ONLINE -

ZDROWY I SPOKOJNY DETOKS W 10 DNI!

Ogranicz słodycze, oczyść organizm z toksyn i poczuj się w końcu lepiej!

Wiem, że kiedy codziennie ogarniasz milion spraw to zdrowe odżywianie i zdrowe nawyki, jako pierwsze schodzą na dalszy plan.

Zdarza się tak, że:

Ale to jeszcze nie czas, żeby się poddać i rzucić swoje zdrowe postanowienia w kąt! Po prostu potrzebujesz chwili oddechu i świeżego startu.

Ale zanim znowu rozplanujesz sobie super zdrowy plan odżywiania. Zanim zaczniesz wprowadzać zdrowsze nawyki.
Zanim zaczniesz brać suplementy.

Oczyść i zregeneruj swoje ciało.
Bo jestem pewna, że nie zakładasz odżywczej maseczki na nieoczyszczoną twarz, prawda?

Dzień w dzień żyjesz bardzo intensywnie. Jesteś w stałej gotowości – telefony, maile, tysiące informacji. Nie wysypiasz się, stresujesz. Do tego dochodzą jeszcze wszystkie zanieczyszczenia – z jedzenia, wody, powietrza, leków, kosmetyków, preparatów do paznokcie.

Te wszystkie toksyny zalegają w Twoim ciele. Sprawiają, że nie masz energii, chorujesz, nie możesz schudnąć, kiepsko się czujesz i wyglądasz, Twoje ciało nie jest w stanie właściwie przyswajać substancji odżywczych z pożywienia czy suplementów.
 
Dlatego zdrowy i spokojny detoks to podstawa! Wesprzyj swoje ciało w naturalnych procesach, daj mu oddech od cukru i niezdrowego jedzenia, a ono na pewno Ci się odwdzięczy!

Więc, jeśli:

To znaczy, że potrzebujesz zdrowego detoksu bardziej, niż myślisz!

Dlatego przygotowałam dla Ciebie kurs online ‘Zdrowy i spokojny detoks w 10 dni!’ 

Założenie kursu jest proste.
Pierwszego dnia odstawiasz słodycze i cukier, a następnie codziennie, przez 7 dni, pracujesz nad jednym nawykiem, który pomoże Ci wytrwać w postanowieniu i łagodnie oczyścić organizm.
Po tych siedmiu dniach, robisz sobie 3-dniowy zdrowy detoks roślinny. Znajdziesz w nim proste i pyszne przepisy. Ten detoks nie ma nic wspólnego z głodem, frustracją czy walką.
Do tego moje totalne wsparcie i pomoc przez czas trwania detoksu.
To jest niewątpliwie Twój przepis na sukces!

Po kursie:

Co znajdziesz w kursie?

Proste lekcje

Codziennie, przez czas trwania kursu, otrzymasz maila z materiałami, z którymi od razu działasz. W ten sam dzień. Czytasz i wprowadzasz w życie. 

Wsparcie

Ograniczenie słodyczy i cukru może wydawać się trudne i skomplikowane. Dlatego przez cały kurs jestem do Twojej mailowej dyspozycji. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Jesteśmy w tym razem!

Proste i pyszne przepisy

Podczas kursu będziesz wprowadzać zdrowe nawyki, które pomogą Ci oczyścić organizm. Ale też, przez 3 dni, będziesz jadła i piła odpowiednie posiłki, które poprawią Twój metabolizm, dodadzą Ci energii i pomogą Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych na co dzień.

Szczegóły kursu

Kurs startuje 26 stycznia i trwa 10 dni.
Już pierwszego dnia odstawiasz słodycze i cukier, i podejmujesz decyzję, że wytrwasz w tym postanowieniu przez cały czas trwania kursu. To 10 dni, dasz radę!

Sam kurs składa się z dwóch części:

  1. Pierwsza część trwa 7 dni. Codziennie rano otrzymasz maila z konkretnym nawykiem do wprowadzenia w ciągu dnia. Założenie jest takie, że czytasz maila i wprowadzasz nawyk w życie. W kolejne dni dorzucasz sobie kolejne działanie. Te nawyki pomogą Ci wytrwać bez słodyczy, a także zregenerować wątrobę i oczyścić organizm z toksyn. W mailach znajdziesz też sporo dodatkowych materiałów i wskazówek.
  2. Druga część trwa 3 dni. W tym czasie robisz sobie spokojny detoks roślinny. Otrzymujesz ebooka z planem posiłków, które pomogą Ci oczyścić i zregenerować organizm. To prosty i pyszny plan żywieniowy. Wszystkie posiłki przygotujesz błyskawicznie, tak, żebyś nie musiała stać godzinami przy garach. Posiłki są skomponowane z warzyw, produktów pełnoziarnistych, owoców, strączków, orzechów. Twoje ciało otrzyma przerwę od cukru i przetworzonego jedzenia, które są ciężkie do strawienia. Dzięki temu poprawi się Twój metabolizm, odzyskasz energię i nauczysz się dokonywać zdrowszych wyborów. 
Podczas kursu spotkamy się też dwa razy na żywo, na grupie na Facebooku. To będzie też miejsce wzajemnego wsparcia, motywacji i wymiany doświadczeń.

Czujesz, że ten kurs jest dla Ciebie?
Zapisz się od razu!

ZDRowy i spokojny
detoks w 10 dni

189 zł

219 zł

Zobacz opinie uczestniczek pierwszej edycji kursu

Agnieszka

Dla mnie detox nie był rygorem czy ograniczeniem. Wręcz przeciwnie. Po kilku latach zmagania się z różnymi dietami i powrotami do starych nawyków, w końcu doceniłam małe kroki, które pomagają mi jeść i żyć zdrowiej. I nie chcę wracać do tego, co było. Dziękuję.

Ala

Detoks to zdecydowania najlepsza z moich dotychczasowych decyzji jedzeniowych. Czułam się już totalnie ociężała, nie miałam na nic czasu, jadłam, co wpadło mi do ręki :/ Po detoksie poczułam się spokojniejsza, nie dopada mnie już to popołudniowe zmęczenie, z niektórych przepisów korzystam dalej. To była dobra decyzja. Ułożyłam sobie w głowie, zdecydowanie.

Magda

Jestem dumna i szczęśliwa, że wytrwałam do końca! Mimo ciężkich pierwszych dni, każdy następny dzień był coraz łatwiejszy! Dziś już wiem, że da się żyć bez słodkości. I też, że mogę zjeść kawałek ciasta albo tortu, jeśli akurat mam ochotę. Dzięki Twojej motywacji wiem, że mogę zmienić pewne nawyki, które – jak wcześniej myślałam – pozostaną na zawsze. Dodatkową korzyścią są magiczne cyferki na wadze, które pokazują mniej niż zwykle i centymetry, których ubyło!

Dlaczego ze mną?

Cześć!

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania, żeby cyferki się zgadzały. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy wprowadzać nawet niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty.

Dzięki moim klientkom, wiem też doskonale, że życie czasami ‚przeszkadza’ w tych zdrowszych zmianach. Że czasami jesteś zbyt zajęta, żeby gotować, więc jesz na mieście, byle szybko i przystępnie cenowo. Że czasami jesteś zestresowana i wyczerpana, więc sięgasz po łatwe i komfortowe jedzenie. Że zdarza się, być Ci tak przytłoczoną obowiązkami, że rezygnujesz ze zdrowych posiłków i nawyków.

To nic! U każdej z nas tak to czasem wygląda!

Ważne jest to, żebyś teraz, zanim znowu rozplanujesz sobie super zdrowy plan odżywiania, zanim zaczniesz planować zdrowsze nawyki zaczęła od łagodnego i spokojnego oczyszczenia swojego organizmu.  Bo jestem pewna, że nie zakładasz odżywczej maseczki na nie oczyszczoną twarz, prawda?

Dlatego przygotowałam dla Ciebie ten 10-dniowy zdrowy detoks. To praca na zdrowszymi nawykami oraz prosty i pyszny plan żywieniowy, który poprawi Twój metabolizm, doda Ci energii i pomoże Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych. Nauczysz się sposobów, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się proste, a jedzenie pyszne. Bo naprawdę, nie musisz stać godzinami przy garach, żeby zjeść pyszny obiad! 

I pamiętaj, To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Nie czekaj dłużej! Już dziś zainwestuj w swoje zdrowie i samopoczucie! Bo przecież od tego wszystko się zaczyna!
Zapisz się od razu!

ZDRowy i spokojny
detoks w 10 dni

189 zł

219 zł

Najczęściej zadawane pytania

Kurs przygotowałam z myślą o kobietach, które chcą uzdrowić swoją relację z cukrem. Chcą jeść go mniej, ale nie wyobrażają sobie jeszcze całkowitej rezygnacji z ulubionych przysmaków. Dla kobiet, które nie chcą już sobie obiecywać, że od jutra będzie lepiej. Zamiast tego chcą działać i robić nawet najmniejsze kroki, żeby rzeczywiście tak było. Chcą zadbać o siebie, są gotowe zmienić swoje przyzwyczajenia, mimo trudności, które mogą się pojawić.

Kurs nie jest dla osób, które chcą, żeby wszystko zmieniło się samo.

To solidna dawka wiedzy, praktycznych wskazówek, inspiracji i mojego maksymalnego wsparcia. Jednak nic samo się nie zrobi. Jeśli chcesz widzieć efekty, musisz intensywnie działać.

Nie.
Codziennie, przez 10 dni trwania kursu, otrzymujesz ode mnie maila z kolejnymi materiałami i zadaniami. Ale po kursie, do wszystkich materiałów masz bezterminowy dostęp.

Tak, będzie dostępna grupa na Facebooku. Właśnie na niej będziemy spotykać się na żywo. To będzie też miejsce wzajemnego wsparcia i motywacji.

W grupie zawsze raźniej 🙂 

Jeśli nie masz Facebooka i nie chcesz zakładać konta to nie przejmuj się, spotkania będą nagrane i będziesz miała do nich dostęp.