fbpx

- KURS ONLINE -

ZDROWY I SPOKOJNY DETOKS W 10 DNI!

Ogranicz słodycze, oczyść organizm z toksyn i poczuj się w końcu lepiej!

Widzisz, że słodycze trochę za bardzo żądzą się w Twoim życiu?

Jeśli masz tego dosyć, to zacznij działać!
Najlepiej od razu!
Zanim dopadnie Cię milion wymówek!

Wyobraź sobie, że

Fajnie?

To zacznij działać!

Jak?

Zapisz się na mój kurs online ‘Zdrowy i spokojny detoks w 10 dni!’

Założenia kursu są proste:

  1. Już pierwszego dnia odstawiasz słodycze i deklarujesz, że wytrwasz w tym postanowieniu przez czas trwania kursu. To tylko 10 dni. Dasz radę z palcem w nosie!
  2. Przez pierwsze siedem dni, codziennie rano dostajesz wspierającego i inspirującego maila. Znajdziesz w nim jeden nawyk, którego zadaniem jest utrzymanie Cię w Twoim postanowieniu. Wprowadzasz go w życie od razu, tego samego dnia. Codziennie dokładasz kolejne działania. A na koniec kursu decydujesz, które z nich zostaną z Tobą na kolejne tygodnie.
  3. Po siedmiu dniach robisz sobie 3-dniowy roślinny i przepyszny detoks, który pomoże Ci podkręcić metabolizm, łagodnie oczyścić ciało, zregenerować wątrobę i doda Ci energii!

Do tego masz moje totalne wsparcie i pomoc przez czas trwania detoksu.
To jest bez wątpienia Twój przepis na sukces!

Po kursie:

Co znajdziesz w kursie?

Proste lekcje

Codziennie, przez czas trwania kursu, otrzymasz maila z materiałami, z którymi od razu działasz. W ten sam dzień. Czytasz i wprowadzasz w życie. 

Wsparcie

Detoks może wydawać się trudny i skomplikowany. Dlatego przez cały kurs jestem do Twojej mailowej dyspozycji. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Jesteśmy w tym razem!

Proste i pyszne przepisy

Podczas kursu będziesz wprowadzać zdrowe nawyki, które pomogą Ci oczyścić organizm. Ale też, przez 3 dni, będziesz jadła i piła odpowiednie posiłki, które poprawią Twój metabolizm, dodadzą Ci energii i pomogą Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych na co dzień.

Czujesz, że ten kurs jest dla Ciebie?
Zapisz się od razu!

ZDRowy i spokojny detoks w 10 dni

W tej chwili zapisy na kurs są zamknięte. Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a dostaniesz informację, gdy kolejna edycja kursu będzie startować.

.

Szczegóły kursu

Kurs przerabiasz samodzielnie, w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Już pierwszego dnia odstawiasz słodycze i cukier, i podejmujesz decyzję, że wytrwasz w tym postanowieniu przez cały czas trwania kursu.
To 10 dni, dasz radę!

Sam kurs składa się z dwóch części:

  1. Pierwsza część trwa 7 dni. Codziennie rano otrzymasz maila z konkretnym nawykiem do wprowadzenia w ciągu dnia. Założenie jest takie, że czytasz maila i wprowadzasz nawyk w życie. W kolejne dni dorzucasz sobie kolejne działanie. Te nawyki pomogą Ci wytrwać bez słodyczy, a także zregenerować wątrobę i oczyścić organizm z toksyn. W mailach znajdziesz też sporo dodatkowych materiałów i wskazówek.
  2. Druga część trwa 3 dni. W tym czasie robisz sobie spokojny detoks roślinny. Otrzymujesz ebooka z planem posiłków, które pomogą Ci oczyścić i zregenerować organizm. To prosty i pyszny plan żywieniowy. Wszystkie posiłki przygotujesz błyskawicznie, tak, żebyś nie musiała stać godzinami przy garach. Posiłki są skomponowane z warzyw, produktów pełnoziarnistych, owoców, strączków, orzechów. Twoje ciało otrzyma przerwę od cukru i przetworzonego jedzenia, które są ciężkie do strawienia. Dzięki temu poprawi się Twój metabolizm, odzyskasz energię i nauczysz się dokonywać zdrowszych wyborów. 

Dlaczego warto, żebyś dołączyła do kursu już dzisiaj?
Bo za pół roku będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś.
Nie pozwól, żeby toksyny (w tym cukier) dalej rujnowały Twoje zdrowie, wygląd i samopoczucie! Zacznij działać!

ZDRowy i spokojny detoks w 10 dni

W tej chwili zapisy na kurs są zamknięte. Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a dostaniesz informację, gdy kolejna edycja kursu będzie startować.

.

Zobacz opinie uczestniczek pierwszej edycji kursu

Agnieszka

Dla mnie detox nie był rygorem czy ograniczeniem. Wręcz przeciwnie. Po kilku latach zmagania się z różnymi dietami i powrotami do starych nawyków, w końcu doceniłam małe kroki, które pomagają mi jeść i żyć zdrowiej. I nie chcę wracać do tego, co było. Dziękuję.

Ala

Detoks to zdecydowania najlepsza z moich dotychczasowych decyzji jedzeniowych. Czułam się już totalnie ociężała, nie miałam na nic czasu, jadłam, co wpadło mi do ręki :/ Po detoksie poczułam się spokojniejsza, nie dopada mnie już to popołudniowe zmęczenie, z niektórych przepisów korzystam dalej. To była dobra decyzja. Ułożyłam sobie w głowie, zdecydowanie.

Magda

Jestem dumna i szczęśliwa, że wytrwałam do końca! Mimo ciężkich pierwszych dni, każdy następny dzień był coraz łatwiejszy! Dziś już wiem, że da się żyć bez słodkości. I też, że mogę zjeść kawałek ciasta albo tortu, jeśli akurat mam ochotę. Dzięki Twojej motywacji wiem, że mogę zmienić pewne nawyki, które – jak wcześniej myślałam – pozostaną na zawsze. Dodatkową korzyścią są magiczne cyferki na wadze, które pokazują mniej niż zwykle i centymetry, których ubyło!

Dlaczego ze mną?

Cześć!

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania, żeby cyferki się zgadzały. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy wprowadzać nawet niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty.

Dzięki moim klientkom, wiem też doskonale, że życie czasami ‚przeszkadza’ w tych zdrowszych zmianach. Że czasami jesteś zbyt zajęta, żeby gotować, więc jesz na mieście, byle szybko i tanio. Że czasami jesteś zestresowana i wyczerpana, więc sięgasz po komfortowe jedzenie. Że zdarza się, być Ci tak przytłoczoną obowiązkami, że rezygnujesz ze zdrowych posiłków i nawyków.
A do tego, jeszcze te słodycze.. Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie kawy bez ciastka i dnia bez czekoladowego batonika albo i dwóch!

Jeśli ja to ogarnęłam, to Ty też dasz radę!

Ważne jest to, żebyś teraz, zanim znowu rozplanujesz sobie super zdrowy plan odżywiania, zanim zaczniesz planować zdrowsze nawyki zaczęła od łagodnego i spokojnego oczyszczenia swojego organizmu.  Bo jestem pewna, że nie zakładasz odżywczej maseczki na nie oczyszczoną twarz, prawda?

Dlatego przygotowałam dla Ciebie ten 10-dniowy zdrowy detoks. To praca na zdrowszymi nawykami oraz prosty i pyszny plan żywieniowy, który poprawi Twój metabolizm, doda Ci energii i pomoże Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych. Nauczysz się sposobów, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się proste, a jedzenie pyszne. Bo naprawdę, nie musisz stać godzinami przy garach, żeby zjeść pyszny obiad! 

I pamiętaj, To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Nie czekaj dłużej! Już dziś zainwestuj w swoje zdrowie i samopoczucie! Bo przecież od tego wszystko się zaczyna!
Zapisz się od razu!

ZDRowy i spokojny detoks w 10 dni

W tej chwili zapisy na kurs są zamknięte. Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a dostaniesz informację, gdy kolejna edycja kursu będzie startować.

.

Najczęściej zadawane pytania

Kurs przygotowałam z myślą o kobietach, które chcą uzdrowić swoją relację z cukrem. Chcą jeść go mniej, ale nie wyobrażają sobie jeszcze całkowitej rezygnacji z ulubionych przysmaków. Dla kobiet, które nie chcą już sobie obiecywać, że od jutra będzie lepiej. Zamiast tego chcą działać i robić nawet najmniejsze kroki, żeby rzeczywiście tak było. Chcą zadbać o siebie, są gotowe zmienić swoje przyzwyczajenia, mimo trudności, które mogą się pojawić.

Kurs nie jest dla osób, które chcą, żeby wszystko zmieniło się samo.

To solidna dawka wiedzy, praktycznych wskazówek, inspiracji i mojego maksymalnego wsparcia. Jednak nic samo się nie zrobi. Jeśli chcesz widzieć efekty, musisz intensywnie działać.

Nie.
Codziennie, przez 10 dni trwania kursu, otrzymujesz ode mnie maila z kolejnymi materiałami i zadaniami. Ale po kursie, do wszystkich materiałów masz bezterminowy dostęp.