Nie wyobrażasz sobie dnia bez słodyczy?

Krótki i zdrowy reset pomoże Ci je ograniczyć,
na spokojnie i skutecznie!

Wiem, że gdy ogarniasz milion spraw w ciągu dnia zdrowe odżywianie, jako pierwsze schodzi na dalszy plan.

Wiem też, że pewnie próbowałaś już pozbyć się słodyczy ze swojego życia. Bo doskonale zdajesz sobie sprawę, że to przez nie:

Jeśli słodycze dalej żądzą Twoim życiem, nie poddawaj się!
To nie czas na to!
Po prostu potrzebujesz dobrze ułożonego resetu i świeżego startu.
Jak każda z nas czasami!

Dlatego zapraszam Cię na kurs online '10 dni bez słodyczy i cukru'

Czym jest ten kurs?

To dostępność

Działasz tam, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, żeby odebrać porannego maila i materiały. Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego kursu. Działasz z tym, co już masz i, co potrafisz.

To wsparcie

Uwolnienie się od słodyczy i cukru może wydawać się trudne i skomplikowane. Dlatego przez cały kurs jestem do Twojej mailowej dyspozycji. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Jesteśmy w tym razem.

To działanie

Koniec z wymówkami. Kurs trwa 10 dni.  Dasz radę! Codziennie dostaniesz prostą wskazówkę, jak ograniczyć cukier w menu i, jak wytrwać w postanowieniu. Zaczniesz w końcu działać, i udowodnisz sobie, że potrafisz!

Po kursie

 • będziesz wiedziała, jak przetrwać wieczór po ciężkim dniu bez lodów czy czekolady
 • uświadomisz sobie, że życie bez słodyczy jest możliwe, a co więcej może być też słodkie
 • będziesz w stanie świadomie zdecydować, co słodkiego chcesz i możesz zjeść w danej chwili
 •  będziesz potrafiła zaplanować swoje posiłki w taki sposób, żeby nie ciągnęło Cię do słodkiego.

Szczegóły kursu

Kurs trwa 10 dni. Tylko 10 dni. Na pewno dasz radę!

Już pierwszego dnia odstawiasz słodycze i cukier, i podejmujesz decyzję, że wytrwasz w tym postanowieniu przez cały czas trwania kursu.

Sam kurs składa się z dwóch części:

 1. Pierwsza część trwa 7 dni. Codziennie otrzymujesz maile ze wskazówkami i dodatkowymi materiałami, które pomogą Ci wytrwać bez słodyczy i cukru. 
 2. Druga część trwa 3 dni, podczas których robisz sobie detoks roślinny. Otrzymujesz ebooka z planem posiłków, który pomoże Ci oczyścić organizm. To prosty i pyszny plan żywieniowy. Wszystkie posiłki przygotujesz błyskawicznie, tak, żebyś nie musiała stać godzinami przy garach. Posiłki są skomponowane z warzyw, produktów pełnoziarnistych, owoców, strączków, orzechów. Twoje ciało otrzyma przerwę od cukru i przetworzonego jedzenia, które są ciężkie do strawienia. Dzięki temu poprawi się Twój metabolizm, odzyskasz energię i nauczysz się dokonywać zdrowszych wyborów. 

Bonusy do kursu

Oprócz materiałów kursowych, otrzymujesz dwa bonusy, które pomogą Ci wyjść z detoksu na zdrowszych zasadach i utrzymać jego efekty:

 1. Ebooka ‘Zaplanuj menu w 3 dni!’, który pokaże Ci jak zaplanować i ‘uzdrowić’ swoje posiłki, żeby nie ciągnęło Cię do słodkiego.
 2. Jadłospis ‘antyzachciankowy’ na 7 dni, który pokaże Ci, co i jak jeść, żeby słodyczowe zachcianki dały Ci w końcu spokój!

Czujesz, że ten kurs jest dla Ciebie?
Zapisz się od razu!

10 dni bez słodyczy i cukru
kurs online

 • 10 dni intensywnej pracy nad ograniczeniem słodyczy i cukru w menu oraz zmianą nawyków
 • dostęp do kursu na zawsze, wszystkie materiały otrzymasz na maila
 • materiały i ćwiczenia do kursu
 • moje maksymalne wsparcie mailowe podczas trwania Twojego detoksu, odpowiem na każdą Twoją wiadomość
 • ebook z planem posiłków, listą zakupów oraz wszelkimi informacjami niezbędnym do rozpoczęcia detoksu
 • indywidualne maile ze wskazówkami, które pomogą Ci przejść przez detoks, poprawić metabolizm, wyjść z detoksu tak, żeby nie stracić wszystkich korzyści, które Ci przyniósł

189 zł

Zapisz się na kurs, jeśli chcesz

 • wzmocnić swoją odporność
 • mieć ładniejszą i rozświetloną cerę
 • odzyskaćenergi
 • zdrowsze i lżejsze ciało
 • jasność umysłu
 • większą równowagę w życiu
 • dbać o siebie najlepiej, jak potrafisz
 • stać się przykładem dla swoich dzieci

Nie czekaj na lepszy moment, nie szukaj wymówek, po prostu zapisz się na kurs.

Zobacz opinie moich klientek po detoksie

Agnieszka

Dla mnie ten detox nie był rygorem czy ograniczeniem. Wręcz przeciwnie. Po kilku latach zmagania się z różnymi dietami i powrotami do starych nawyków, w końcu doceniłam małe kroki, które pomagają mi jeść zdrowiej. I nie chcę wracać do tego, co było. Dziękuję.

Ala

Detoks to zdecydowania najlepsza z moich dotychczasowych decyzji jedzeniowych. Ułożyłam sobie w głowie, zdecydowanie. Świadomość tego co jem też jest teraz większa. Jeżeli chodzi o samopoczucie to jestem spokojniejsza, weselsza i nie dopada mnie popołudniowe zmęczenie. 

Magda

Jestem dumna i szczęśliwa, że wytrwałam do końca! Mimo ciężkich pierwszych dni, każdy następny dzień był coraz łatwiejszy! Dziś już wiem, że da się żyć bez słodkości. I też, że mogę zjeść kawałek ciasta albo tortu, jeśli akurat mam ochotę. Dzięki Twojej motywacji udowodniłam sobie, że można zmienić pewne nawyki, które – jak wcześniej myślałam – pozostaną na zawsze. Dodatkową korzyścią są magiczne cyferki na wadze, które pokazują mniej niż zwykle i centymetry, których ubyło!

Dlaczego ze mną?

Cześć!

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania, żeby cyferki się zgadzały. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy wprowadzać nawet niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty.

Przeprowadziłam już dwa kursy online i widzę, że to działa. Uczestniczki realnie jedzą mniej słodyczy i zmieniają swoje nawyki na zdrowsze. Dzięki temu jedzą zdrowiej, przekonują się do różnorodnych warzyw i owoców, zaczynają pić więcej wody i jeść śniadania. I z dnia na dzień jest coraz mniej miejsca na słodycze i cukier w ich menu.


Wiem, że zmiany, szczególnie nawyków żywieniowych, mogą wydawać się trudne i przytłaczające. Dlatego każda z uczestniczek kursów ma moje totalne wsparcie. Często piszemy do siebie nawet codziennie.


I wiem, że rzucenie słodyczy i cukru może wydawać Ci się abstrakcją. Rozumiem to doskonale, bo sama, kilka lat temu, nie wyobrażałam sobie życia bez cukru. Dlatego kurs jest skonstruowany tak, żebyś codziennie, coś zrobiła w tym nowym, zdrowszym kierunku. Żeby działanie nakręcało kolejne działanie, i żebyś nie dała sobie zapomnieć o nowych nawykach. To naprawdę działa. A uczestniczki są zaskoczone efektami. 

Pamiętaj, To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!

Czujesz, że ten kurs jest dla Ciebie?
Zapisz się od razu!

10 dni bez słodyczy i cukru
kurs online

 • 10 dni intensywnej pracy nad ograniczeniem słodyczy i cukru w menu oraz zmianą nawyków
 • dostęp do kursu na zawsze, wszystkie materiały otrzymasz na maila
 • materiały i ćwiczenia do kursu
 • moje maksymalne wsparcie mailowe podczas trwania Twojego detoksu, odpowiem na każdą Twoją wiadomość
 • ebook z planem posiłków, listą zakupów oraz wszelkimi informacjami niezbędnym do rozpoczęcia detoksu
 • indywidualne maile ze wskazówkami, które pomogą Ci przejść przez detoks, poprawić metabolizm, wyjść z detoksu tak, żeby nie stracić wszystkich korzyści, które Ci przyniósł

189 zł

Najczęściej zadawane pytania

Kurs przygotowałam z myślą o kobietach, które chcą uzdrowić swoją relację z cukrem. Chcą jeść go mniej, ale nie wyobrażają sobie jeszcze całkowitej rezygnacji z ulubionych przysmaków. Dla kobiet, które nie chcą już sobie obiecywać, że od jutra będzie lepiej. Zamiast tego chcą działać i robić nawet najmniejsze kroki, żeby rzeczywiście tak było. Chcą zadbać o siebie, są gotowe zmienić swoje przyzwyczajenia, mimo trudności, które mogą się pojawić.

Kurs nie jest dla osób, które chcą, żeby wszystko zmieniło się samo.

To solidna dawka wiedzy, praktycznych wskazówek, inspiracji i mojego maksymalnego wsparcia. Jednak nic samo się nie zrobi. Jeśli chcesz widzieć efekty, musisz intensywnie działać.

Nie.
Codziennie, przez 10 dni trwania kursu, otrzymujesz ode mnie maila z kolejnymi materiałami i zadaniami. Ale po kursie, do wszystkich materiałów masz bezterminowy dostęp.

Nie będę uruchamiać grupy na facebooku do tego kursu.

Po pierwsze dlatego, że chcę żebyś skupiła się na sobie, a nie spędzała czas w sieci, który rozłazi się w niej przez palce. To będzie intensywny kurs, który będzie wymagał Twojego zaangażowania.

Po drugie przewiduję w kursie moje bardzo mocne wsparcie, dla każdej osoby, która weźmie w nim udział. Dlatego zależy mi, żeby każda uczestniczka wykorzystała to maksymalnie.

Po trzecie chcę, żeby każda uczestniczka robiła wszystko w swoim tempie. Nie potrzebujemy tutaj porównywania się i oceniania.