E-kurs: Jedz zdrowiej!

Zmieniamy nawyki żywieniowe, 

skutecznie i po swojemu

Wiem, że chcesz jeść zdrowo, każda z nas chce. No, bo przecież zdrowie jest dla nas najważniejsze. A jak dorzucimy do tego jeszcze chudsze ciało, zadbaną cerę i włosy, energię do działania, to już w ogóle chce nam się jeszcze bardziej. Jednak wiem, że od chcenia do zrobienie jest jeszcze długa droga. Często wyboista i z objazdami. Pojawia się lenistwo, brak czasu, nadmiar informacji o tym całym zdrowym jedzeniu, chaos, w którym się gubisz czy brak silnej woli. Ale wiesz co? To są tylko wymówki, które nie mają żadnego znaczenia.

Znaczenie mają twoje nawyki, coś co robisz automatycznie każdego dnia. Jeśli dobrze przyjrzysz się sobie i temu jak żyjesz, zauważysz te, które nie mają zbyt wiele wspólnego ze zdrowym odżywianiem. To może być podjadanie chipsów podczas wieczorów filmowych, to sięganie po słodką drożdżówkę do kawy z przyjaciółką, to zajadanie się lodami, po stresującym dniu w pracy, to kolejna kawa, gdy dopada cię popołudniowy dołek energetyczny. Możesz odkryć też całą masę mniejszych nawyków, które odciągają cię od zdrowego odżywiania. Ale nie musisz się tym martwić, bo prawda jest taka, że jesteś w stanie zmienić każdy z nich.
Możesz zacząć panować nad jedzeniem słodyczy, co na pewno pomoże ci schudnąć. Możesz zacząć pić więcej wody, co uchroni cię przed bólami głowy, zmęczeniem, suchą skórą czy chorobami. Możesz ograniczyć picie kawy, co doda ci energii i sprawi, że będziesz spokojniejsza. Możesz zaczynać dzień od pożywnego śniadania, co pomoże ci schudnąć, uchroni przed niezdrowymi przekąskami i poprawi twoją koncentrację i pamięć.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko wykształcisz właściwe nawyki. Żeby to zrobić musisz ułożyć sobie plan, który będzie całkowicie dopasowany do ciebie. A ja  pokażę Ci, jak to zrobić skutecznie.

Dlaczego powstał ten kurs?

Kurs powstał, bo sama potrzebowałam popracować nad moimi nawykami żywieniowymi. Dwa miesiące wakacji, kupne lody, słodkie bułeczki i hektolitry kawy bardzo wyraźnie odbiły się na moim wyglądzie i samopoczuciu. Ucierpiała moja wrażliwa skóra, czułam się wiecznie zmęczona, sen nie dawał mi odpoczynku, a nadwrażliwe jelita wołały o uwagę. Całe szczęście teraz już wiem doskonale, jak mam o siebie zadbać w takich sytuacjach. Moimi sprawdzonymi sposobami podzieliłam się w newsletterze i na facebooku, i wtedy okazało się, że jest więcej osób, które chcą popracować nad swoimi nawykami. Dlatego przygotowałem ten e-kurs. Dzięki niemu jeszcze więcej osób, będzie mogło skutecznie i po swojemu zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałam z myślą o osobach, które nie chcą już sobie obiecywać, że od jutra będzie lepiej. Zamiast tego chcą działać i robić nawet najmniejsze kroki, żeby rzeczywiście tak było. Chcą zadbać o siebie kompleksowo, najlepiej jak potrafią. Są gotowe zmienić swoje przyzwyczajenia, mimo trudności, które mogą się pojawić.
To kurs dla osób, które chcą w końcu zdrowiej jeść i wiedzą, że zdrowsze nawyki żywieniowe im w tym pomogą. 

Jak wygląda kurs?

Kurs rozpocznie się 21 października i będzie trwał 21 dni.

Składa się z dwóch części.
W pierwszej sprawdzimy, co u ciebie słychać, jak wygląda twoja dieta, twoje nawyki, jaki jest stan twojego zdrowia.
Druga część to praca nad konkretnym nawykiem żywieniowym.
Kurs jest skonstruowany w taki sposób, po to, żeby zmiany były dopasowane do ciebie w 100%. Tylko wtedy ma to sens i przyniesie ci satysfakcję.

Co kilka dni będziesz otrzymywać ode mnie wiadomości z instrukcjami, materiałami i zadaniami do wykonania.

Będzie też zamknięta grupa na facebooku, w której będą dwie transmisje na żywo. Podczas nich będę odpowiadać na pytania, które pojawią się w grupie. Na grupie będą zamieszczone też dodatkowe materiały dotyczące konkretnych żywieniowych wskazówek, między innymi detoksu cukrowego, chorób tarczycy, produktów, które warto włączyć do diety oraz plan żywieniowy na 7 dni.

W trakcie trwania kursu będę obok ciebie. Będziesz miała moje stałe wsparcie w grupie.

Przeprowadzę cię przez ścieżkę zmiany, żebyś wiedziała jak to zrobić samodzielnie w przyszłości. Będziesz mogła z tego korzystać zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebować popracować ze swoimi nawykami żywieniowymi.

Cena kursu

Masz do wyboru dwie opcje kursu.

Standard

 • dostęp do e-kursu na zawsze, wszystkie materiały otrzymasz na maila
 • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
 • 2 live’y na grupie
 • materiały PDF do kursu
 • moje wsparcie w grupie

180 zł

Premium

 • dostęp do e-kursu na zawsze, wszystkie materiały otrzymasz na maila
 • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
 • 2 live’y na grupie
 • materiały PDF do kursu
 • moje wsparcie w grupie
 • 1 indywidualna konsultacja online do wykorzystania do 9 grudnia 2019 r.

250 zł

Bonusy do kursu

 • materiały na temat zdrowego odżywiania — detoksu cukrowego, odżywiania w chorobach tarczycy, produktów, które warto włączyć do diety razem ze wskazówkami, jak to zrobić
 • jadłospis na 7 dni

Opinie moich klientek

Jestem dumna i szczęśliwa, że wytrwałam do końca! Mimo ciężkiego pierwszego tygodnia, każdy następny dzień był coraz łatwiejszy! Dziś już wiem, że da się żyć bez słodkości. Dzięki Twojej motywacji udowodniłam sobie, że można zmienić pewne nawyki, które – jak wcześniej myślałam – pozostaną na zawsze. Dodatkową korzyścią, zupełnie niezamierzoną , są magiczne cyferki na wadze, które pokazują mniej niż zwykle i centymetry, których ubyło!

Magda o detoksie cukrowym

Konsultacja z Dorotą pomogła mi się odnaleźć w trudnej sytuacji. Teraz planuję posiłki i zakupy. Dzięki sprytnym rozwiązaniom dostosowanym do nowej sytuacji znów dbam o to co jem. I czuję się z tym o wiele lepiej. Dziękuję.

Kinga o konsultacji indywidualnej

Bardzo przydatna wiedza. Konkretnie i na temat. Po tym szkoleniu nauczyłam się bardzo dużo nowych rzeczy i uporządkowałam sobie te, które już znałam. Podoba mi się Twoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu. Zarażasz energią i… dietą. Liczę na kolejne szkolenie. Nie mogę się doczekać!

Ula o szkoleniu na temat odporności dzieci

Ważna informacja

Nie zapisuj się na kurs, gdy masz teraz bardzo intensywny czas w życiu, nie chcesz wprowadzać żadnych zmian albo chcesz żeby wszystko zrobiło się samo. Wtedy ten kurs po prostu nie zadziała, a ty wyrzucisz pieniądze w błoto.

Natomiast jeśli chcesz działać i zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, to zapisz się od razu.