Do pobrania

Menu wege dla przedszkolaka na 5 dni

Dobrze skomponowany jadłospis wegetariański zapewni twojemu dziecku wszystko czego potrzebuje do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Pobierz przykładowe posiłki i zainspiruj się do wprowadzenia zmian w menu swojego dziecka.
Cena 0 zł

Przygotowanie do detoksu cukrowego w 3 krokach

Jeśli męczą cię popołudniowe spadki energii, uparte kilogramy, które nie chcą zniknąć, zmienne nastroje, nocne przetrząsanie szafek w poszukiwaniu czekolady,   zajadanie smutku ciastkami, szara cera czy ciągłe zmęczenie to znak, że przydałby ci się detoks cukrowy. Pobierz ebooka i zobacz jak się przygotować do niego w 3 krokach.
Cena 0 zł

Zdrowe słodkości
21 podwieczorków bez dodanego cukru (ebook)

Uwielbiam słodki smak. Moje dzieci też. Udało mi się to uwielbienie połączyć ze zdrowym odżywianiem, i tak właśnie powstało 21 przepisów na podwieczorki bez dodanego cukru. Przepisy są proste, a przygotowanie większości z nich zajmie ci tylko pół godziny. Znajdziesz wśród nich szybkie codzienne przekąski oraz ciasta i desery na większe okazje.
Cena 30 zł

Menu dla kobiety w ciąży na 5 dni

Odżywianie w ciąży jest ważne, bo wpływa na to jak się czujesz, jak rozwija się twoje dziecko i na jego zdrowie w przyszłości. Dlatego pobierz przykładowe menu i zainspiruj się do zdrowych zmian na swoim talerzu. 
Cena 0 zł

Komosa ryżowa
5 smakowitych przepisów

Komosa ryżowa jest pyszna, choć mało znana. Możesz ją jeść na słodko z owocami albo w wersji wytrawnej z warzywami. Spróbuj jak smakuje i daj jej szansę w swojej kuchni. W tym krótkim ebooku opowiadam o jej właściwościach i podaję pięć moich ulubionych przepisów. Smacznego.
Cena 0 zł