Czy życie przeszkadza Ci w utrzymaniu zdrowych nawyków?

Zdrowy i szybki reset pomoże Ci to ogarnąć!

Kiedy ogarniasz milion spraw, zdrowe odżywianie, jako pierwsze schodzi na dalszy plan. Najczęściej jesteś:

Ale to nie oznacza, że czas się poddać!
Po prostu potrzebujesz resetu i świeżego startu.
Jak każda z nas czasami!

Twoje ciało oczyszcza się każdego dnia.
Ma oczywiście do tego doskonale przygotowane narządy – wątrobę, nerki, skórę i płuca oraz świetne systemy. To właśnie one neutralizują, metabolizują i wydalają toksyny środowiskowe, szkodliwe produkty przemiany materii, pozostałości po lekach, metale ciężkie i inne niekorzystne i zbędne dla Twojego ciała substancje.

 
ALE! Prawda jest taka, że żyjesz bardzo intensywnie. Jesteś w stałej gotowości – telefony, maile, tysiące informacji. Nie wysypiasz się, stres czai się na każdym kroku. Do tego dochodzą jeszcze wszystkie zanieczyszczenia – z jedzenia, wody, powietrza, leków, kosmetyków, preparatów do paznokcie. No jest tego  całkiem sporo!
I Twoje ciało musi sobie z tym radzić, dzień w dzień. 
Dlatego możesz i powinnaś regularnie wspierać je w tym procesie.
 A ono na pewno Ci się odwdzięczy!

To są sygnały z Twojego ciała, które mogą świadczyć, że jego równowaga została zachwiana i czas na detoks.

Detoks roślinny przygotowany przeze mnie to prosty i pyszny plan żywieniowy, który poprawi Twój metabolizm, doda Ci energii i pomoże Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych na co dzień.
 
Posiłki są skomponowane z warzyw, owoców, strączków, produktów pełnoziarnistych, nasion i orzechów. Są prost i pyszne. Z każdym z nich poradzisz sobie błyskawicznie. Bo naprawdę, nie musisz stać godzinami przy garach, żeby zjeść pyszny i zdrowy obiad!
 
Twoje ciało dostanie, tak bardzo potrzebną mu, przerwę od przetworzonego jedzenia, które jest trudne do strawienia i zabiera Ci mnóstwo energii zamiast jej dodawać.

Jak wygląda mini kurs?

Otrzymujesz ebooka

Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz ebooka z informacjami o tym, jak przygotować się do detoksu, z planem posiłków, listą zakupów oraz bonusowymi przepisami do wypróbowania.

Jesteśmy w kontakcie

Przez cztery kolejne dni otrzymujesz maile ze wskazówkami, które pomogą Ci przejść przez detoks, poprawić metabolizm, wyjść z detoksu tak, żeby nie stracić wszystkich korzyści, które Ci przyniósł.

Organizujesz się i działasz

I to jest w sumie najważniejszy punkt programu. Ten detoks wymaga Twojego zaangażowania. Bez Twojego udziału nic się nie zmieni. Dlatego zaplanuj sobie dni detoksu, ogarnij zakupy z listą, którą dostaniesz i działaj!

Czujesz, że ten mini kurs jest dla Ciebie?
Zapisz się od razu!

3-dniowy detoks roślinny
mini kurs online

  • ebook z planem posiłków, listą zakupów oraz wszelkimi informacjami niezbędnym do rozpoczęcia detoksu
  • indywidualne maile ze wskazówkami, które pomogą Ci przejść przez detoks, poprawić metabolizm, wyjść z detoksu tak, żeby nie stracić wszystkich korzyści, które Ci przyniósł
  • wsparcie mailowe przez czas trwania Twojego detoksu

69 zł

Zobacz opinie moich klientek po konsultacji

Dlaczego ze mną?

Cześć!

Mam na imię Dorota i jestem dietetykiem. Ale nie takim od liczenia kalorii i pilnowania, żeby cyferki się zgadzały. Bardziej chcę Ci pokazać, że zdrowe jedzenie może być smaczne, proste i przyjemne. Wystarczy wprowadzać nawet niewielkie zmiany do swojego życia, a one z czasem przyniosę olbrzymie efekty.

 

Dzięki moim klientkom, wiem też doskonale, że życie czasami ‚przeszkadza’ w tych zdrowszych zmianach. Że czasami jesteś zbyt zajęta, żeby gotować, więc jesz na mieście, byle szybko i przystępnie cenowo. Że czasami jesteś zestresowana i wyczerpana, więc sięgasz po łatwe i komfortowe jedzenie. Że zdarza się, być Ci tak przytłoczoną obowiązkami, że rezygnujesz ze swojego programu żywieniowego.

To nic! Każda z nas czasami potrzebuje resetu i zdrowszego startu!

 

Dlatego przygotowałam ten 3-dniowy detoks roślinny. To prosty i pyszny plan żywieniowy, który poprawi Twój metabolizm, doda Ci energii i pomoże Ci dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych. Nauczysz się sposobów, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się proste, a jedzenie pyszne. Bo naprawdę, nie musisz stać godzinami przy garach, żeby zjeść pyszny obiad! 

 

I pamiętaj, To Ty jesteś tutaj najważniejsza! Czas, żebyś zadbała o siebie w 100%!

 

Ten mini kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Nie czekaj dłużej! Już dziś zainwestuj w swoje zdrowie i samopoczucie! Bo przecież od tego wszystko się zaczyna!
Zapisz się od razu!

3-dniowy detoks roślinny
mini kurs online

  • ebook z planem posiłków, listą zakupów oraz wszelkimi informacjami niezbędnym do rozpoczęcia detoksu
  • indywidualne maile ze wskazówkami, które pomogą Ci przejść przez detoks, poprawić metabolizm, wyjść z detoksu tak, żeby nie stracić wszystkich korzyści, które Ci przyniósł
  • wsparcie mailowe przez czas trwania Twojego detoksu

69 zł